O nas

Nasza firma powstała w 2006 roku i związana jest obszarem który łączy muzykę oraz najnowsze technologie.

Oferujemy usługę projektowania systemów nagłośnieniowych, począwszy od samej koncepcji we współpracy z architektami i inwestorami w celu opracowania odpowiedniej konfiguracji systemów.

Kolejną usługą są prace instalacyjne.

Zdobyta przez nasz zespół wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację projektów o każdym stopniu złożoności zaczynając od nieskomplikowanych systemów nagłośnieniowych dla szkół, domów kultury, kończąc na systemach właściwych dla hal sportowo-widowiskowych, teatrów czy sal koncertowych.

Zajmujemy się również dystrybucją sprzętu nagłośnieniowego, systemów elektroakustycznych, audiowizualnych i konferencyjnych również z wykorzystaniem pętli indukcyjnych oświetlenia scenicznego.

W ciągu kilkunastu lat dotychczasowej działalności wyposażyliśmy w sprzęt wiele sal konferencyjnych, wykładowych, ośrodków sportu i rekreacji, sal i klubów fitness, sal balowych, hal sportowo-widowiskowych, basenów, restauracji, boisk sportowych, hoteli, urzędów miast oraz urzędów gmin.

Współpracujemy z największymi w Polsce firmami budowlanymi jako podwykonawcy robót związanych z instalacjami radiowęzłowymi i innymi rozwiązaniami 100V.

Wykaz niektórych realizacji zamieściliśmy na naszej stronie w zakładce nasze instalacje.